İnstagram
Telefon
WhatsApp
Yap Mühendislik | Elektrik Elektronik Otomasyon sistemleri

YAP Mühendislik, çağımızın getirdiği yüksek teknolojiyi, gün geçtikçe artan rekabet ortamında iddialı ve sağlam bir yere sahip olmak isteyen sanayicilerin hizmetine sunar. Kontrol ve otomasyon teknolojilerinde sektöre yönelik gelişmeleri yakından takip edip, çözümlerimize adapte ederek müşterilerimize en verimli ve güncel çözümleri öncelikli elde etme ve rekabet ortamında güçlü bir yere sahip olma olanağı sağlamaktayız.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

0 (212) 294 88 98

E-Posta

info@yapmuh.com

Adres

Şube 1: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Aykosan Sanayi Sitesi G1 Blok No:61 Başakşehir/İstanbul
Şube 2: Merkez Mah. Bilgi Sok. No.2 Kağıthane/İstanbul

Hakkımızda

Hakkımızda

YAP Mühendislik, çağımızın getirdiği yüksek teknolojiyi, gün geçtikçe artan rekabet ortamında iddialı ve sağlam bir yere sahip olmak isteyen sanayicilerin hizmetine sunar. Kontrol ve otomasyon teknolojilerinde sektöre yönelik gelişmeleri yakından takip edip, çözümlerimize adapte ederek müşterilerimize en verimli ve güncel çözümleri öncelikli elde etme ve rekabet ortamında güçlü bir yere sahip olma olanağı sağlamaktayız. Kontrol ve otomasyon sektöründe uzun yıllardan beri edindiği tecrübeyle YAP Mühendislik, bir mühendislik şirketi olmanın verdiği sorumluluk ile, müşterilerine en doğru çözümü en uygun olanaklarla sağlamaktadır.

YAP Mühendislik müşterileriyle proje odaklı ve güvene dayalı ilişkiler çerçevesinde çalışmaktadır. Türkiye’de ve dünyada, yeni yeni tecrübemizin sonucunda kurulduğumuz, 2017 yılından beri birçok tesisi devreye alarak ve onlarca sanayiciyi uygun çözümlere kavuşturarak sektörde edindiğimiz konumu müşterilerimizin duyduğu güvene borçlu olduğumuzun bilincindeyiz. Bu bilinçle müşterilerimize satış, pano montajı, teknik destek, programlama ve satış sonrası hizmetlerimizle yüksek kalite standartlarında makine otomasyonunun yanı sıra robotik çözümler de sunmaktayız.