İnstagram
Telefon
WhatsApp
Yap Mühendislik | Elektrik Elektronik Otomasyon sistemleri

YAP Mühendislik, çağımızın getirdiği yüksek teknolojiyi, gün geçtikçe artan rekabet ortamında iddialı ve sağlam bir yere sahip olmak isteyen sanayicilerin hizmetine sunar. Kontrol ve otomasyon teknolojilerinde sektöre yönelik gelişmeleri yakından takip edip, çözümlerimize adapte ederek müşterilerimize en verimli ve güncel çözümleri öncelikli elde etme ve rekabet ortamında güçlü bir yere sahip olma olanağı sağlamaktayız.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

0 (212) 294 88 98

E-Posta

info@yapmuh.com

Adres

Şube 1: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Aykosan Sanayi Sitesi G1 Blok No:61 Başakşehir/İstanbul
Şube 2: Merkez Mah. Bilgi Sok. No.2 Kağıthane/İstanbul

Çerez Politikası

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.

The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham. Anfi Tamiri Kart Tamiri Kondansatör Tamiri Elektronik Kart Tamiri Kart Yenileme Devreye Alma

Yaygın inanışın aksine, Lorem Ipsum rastgele bir metin değildir. Kökleri M.Ö. 45'ten kalma klasik Latin edebiyatına dayanmaktadır ve bu da onu 2000 yıldan daha eski yapar. Virginia'daki Hampden-Sydney College'dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen, anlaşılması en güç Latince sözcüklerden biri olan 'consectetur' sözcüğünü araştırdı ve sözcüğün klasik edebiyattaki alıntılarını inceleyerek kuşku götürmez kaynağı keşfetti. Lorem Ipsum, Cicero'nun MÖ 45 yılında yazdığı "de Finibus Bonorum et Malorum" (İyinin ve Kötünün Aşırılıkları) kitabının 1.10.32 ve 1.10.33 bölümlerinden gelmektedir. Bu kitap, Rönesans döneminde çok popüler olan etik teorisi üzerine bir incelemedir. Lorem Ipsum'un ilk satırı olan "Lorem ipsum dolor sit amet..", bölüm 1.10.32'deki bir satırdan gelmektedir.

İlgilenenler için 1500'lerden bu yana kullanılan standart Lorem Ipsum yığını aşağıda verilmiştir. Cicero'nun "de Finibus Bonorum et Malorum" adlı kitabının 1.10.32 ve 1.10.33 numaralı bölümleri de, H. Rackham'ın 1914 tarihli çevirisinin İngilizce versiyonlarıyla birlikte tam orijinal haliyle çoğaltılmıştır.