İnstagram
Telefon
WhatsApp
Yap Mühendislik | Elektrik Elektronik Otomasyon sistemleri

YAP Mühendislik, çağımızın getirdiği yüksek teknolojiyi, gün geçtikçe artan rekabet ortamında iddialı ve sağlam bir yere sahip olmak isteyen sanayicilerin hizmetine sunar. Kontrol ve otomasyon teknolojilerinde sektöre yönelik gelişmeleri yakından takip edip, çözümlerimize adapte ederek müşterilerimize en verimli ve güncel çözümleri öncelikli elde etme ve rekabet ortamında güçlü bir yere sahip olma olanağı sağlamaktayız.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

0 (212) 294 88 98

E-Posta

info@yapmuh.com

Adres

Şube 1: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Aykosan Sanayi Sitesi G1 Blok No:61 Başakşehir/İstanbul
Şube 2: Merkez Mah. Bilgi Sok. No.2 Kağıthane/İstanbul

Servo Sürücü tamiri

SERVO SÜRÜCÜ TAMİRİ VE SERVİSİ

Firmamız bünyesinde marka model ayrımı yapılmadan, Servo sürücü tamiri 6 ay garantili şekilde yapılmaktadır. Sürücülerle ilgili olarak; yazılım desteği, parametre ayarları, parametre yedeklemesi, periyodik bakım, IGBT değişimi, gate sürme devre onarımı, kozmetik temizlik, SMPS onarımı, I/O kart onarımı, haberleşme port onarımı, fan değişimi, radyatör kanal temizliği gibi hizmetler sunmaktayız.


-YAZILIM DESTEGİ
-PARAMETRE AYARLARI
-PARAMETRE YEDEKLENMESİ
-PERIYODIK BAKIM
-IGBT DEĞİŞİMİ
-GATE SÜRME DEVRE ONARIMI
-KOZMETİK TEMİZLİK
-SMPS ONARIMI
-İ/O KART ONARIMI
-HABERLEŞME PORT ONARIMI
-FAN DEĞİŞİMİ
-RADYATÖR KANAL TEMİZLİĞİ

 KULLANDIGIMIZ YEDEK PARÇALAR KULLANILMAMIŞ VE ORJİNAL PARÇALAR İLE TAMİR İŞLEMLERİ YAPILMAKTADIR. SERVO SÜRÜCÜLERİ HİDROLİK  TEST ÜNİTESİ İLE YÜKLEYIP

YAKLAŞIK 1 SAAT YÜK TESTİ (MAX 40AMPER E KADAR) YAPTIKTAN SONRA SİZLERE TESLİM ETMEKTEYIZ. ARIZA TESPİT ÜCRETİMİZ YOKTUR. İLETIŞİME GEÇİNİZ.

 

#Servo Sürücü tamiri
#servo motor tamiri
#sürücü kartı onarımı
#servo kontrol ünitesi tamiri
#servo sistem bakımı
#servo motor değişimi
#sürücü kartı tamiri
#servo hatası giderme
#servo motor revizyonu
#servo sistem ayarı

DC sürücüler, elektrik enerjisini doğru akım (DC) sinyaline dönüştürmek için kullanılan önemli bileşenlerdir Anfi Tamiri Kart Tamiri Kondansatör Tamiri Elektronik Kart Tamiri Kart Yenileme Devreye Alma sürücü tamiri plc tamiri makine revizyon siemens tamiri